back to top

STEFANOVIĆ BLISTAO NAKON TRIJUMFA U BARU: Najdraža mi je pobjeda, ne znam kome bih prvom čestitao

Košarkaši FMP Meridijana večeras su nakon preokreta i sjajne završnice bili bolji od Mornara u Baru.

Trener momčadi iz Železnika vrlo je jasno istaknuo zadovoljstvo prikazanom igrom, proglasivši pobjedu najdražom.

Čestitam Mornaru na dobroj igri, inače ne govorim te ustaljene fraze, ali mislim da su u nekoj skraćenoj rotaciji i situaciji da su odigrali jako dobru utakmicu. Želim im sreću u nastavku prvenstva i uvjeren sam da neće imati problema s opstankom u ligiosvrnuo se Stefanović na dobru igru ​​protivnika, a potom se okrenuo uspjehu svoje momčadi.

Što se nas tiče, ne znam kome bih radije iskreno čestitao. Dva naša igrača u Baru primila su infuziju. Jedan je ostao u hotelu, drugi je Stepanović, koji je ne znam ni kako odigrao 15 minuta i dao važan doprinos. Valinskas je došao s nama, ali nije mogao igrati, njih dvojica su ostali u Beogradupodsjetio je trener Pantera, pa dodao:

Čestitam im od srca, to mi je vjerojatno najdraža pobjeda otkad sam u FMP-u. Ostvarili smo to na teškom terenu gdje nismo pobijedili pet godina, a druga stvar je što smo to postigli u ovoj situaciji, a treća je zato što je to postignuto protiv jako dobrog trenera kojeg jako poštujem.vrlo je izravno izrazio svoje zadovoljstvo mladi stručnjak.

Blistao je Ognjen Matović koji je iskoristio izostanak nekoliko igrača i veliko povjerenje trenera koji nije propustio priliku istaknuti nastup najmlađih.

O samoj utakmici nemam puno za reći, jako smo je željeli, imali smo veliko srce i svi su puno doprinijeli. Ne volimo se puno reklamirati, ali ima igrača 2004. koji su dobili 17-18 minuta i dali ozbiljan doprinos. Sutra se vraćamo kući, nemamo puno vremena. Imamo utakmicu u nedjelju 12., nadam se da ćemo se oporaviti i biti spremni za ovu utakmicuzavršio je trener FMP-a.