Ivanović nakon drugog poraza: Naš osjećaj da možemo osvojiti ABA ligu se ne mijenja

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su i u drugoj utakmici finalne serije regionalne ABA lige od Partizana, pa nisu baš u teškoj poziciji pred okršaj s Pionirom u kojem će, ako uspiju, biti udaljeni dvije utakmice. produžiti niz.

Svoje dojmove nakon utakmice iznio je trener crveno-bijelih Duško Ivanović.

Čestitke Partizanu, iskoristili su prednost domaćeg terena i poveli 2:0. Večeras smo igrali puno bolje u prvom poluvremenu, imali smo šanse za pobjedu, ali smo uz nekoliko grešaka i pogotovo pad obrane u drugom poluvremenu donijeli pobjedu Partizanu. Ali dobro, 2-0, igra se do tri, sad se igra kod nas, ne mijenja to ništa, pa ni našu popunu da možemo pobijediti i izboriti ABA ligu.rekao je trener Zvezde.

Istaknuo je i što je odlučilo večerašnju utakmicu.

Večeras nam je nedostajala dobra završnica, promašili smo tri-četiri šuta i pala nam je koncentracija u obrani i zaboravili smo da igra traje 40 minuta, pogotovo u obranismatra Ivanović, koji je objasnio i zašto vjeruje u preokret.

Imam puno vjere u svoje igrače. Znam kako mogu igrati, znamo da možemo pobijediti Partizan i to stvarno i iskreno mislim. Ako netko želi izboriti finale, nema sumnje da će pobijediti. Ni ja ni moji igrači. Ne sumnjamojasan je bio strateg crveno-bijelih.